back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izet Shehu

Letra përtej kohe… 2 Rrëfim nga Lola Shehi – Cela

Letra përtej kohe… 2 Rrëfim nga Lola Shehi - Cela Nana u bë një muaj që s’kam ardhë të flas me ty. Më fal Nana, po...

Izet Shehu… Jetëshkrimi dhe Kujtime prej së bijës Brikena…

Jetëshkrim i Izet Shehut Izet Shehu, lindi më 15 Dhjetor 1942, në Qytetin e Lushnjes, në një familje me tradita të larta patriotike. Babai i...

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës Dine Dine

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës nga Dine Dine Meqë ishte herët vendosëm të vizitojmë si çdo vit varrezat e prindërve tanë. Kaluam Savrën ku...

20 shtator 1991: Gazeta “Ora e Fjalës” – Dalip Greca Dielli

20 shtator 1991, nis në Lushnje botimi i  Gazetës “Ora e Fjalës” 20 shtatori i 2021, është përvjetori i 30-të i gazetës “Ora e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.