back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Izedin Jashar Kutrulia

Revista Letrare (1944) – Nji revistë e re

Revista Letrare (1944) - Nji revistë e re Themelonjës: Mitrush Kuteli, Sterjo Spasse, Nexhat Haki, Vedat Kokona Njeri i kujdo soji dhe në cilëndo kohë jetoftë,...

Si e lajmëroi Martin Camaj vdekjen e babait tim Selman Riza nga Liri Dhrimo – Riza

Kemi njëfarë Mallkimi të lashtë që na ndjek... Si Leerna Hidra në rrëfenjat antike hante pjellat e saj, po aq Shqipëria tregohet kanibale me njerëzit...

I Vdekuri dhe i Gjalli tregim nga Mitrush Kuteli

I Vdekuri dhe i Gjalli tregim nga Mitrush Kuteli Na ish njëherë një i mirë me mall e gjë shumë e na bënte dasmën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.