back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ivzi Kokalari

Musine Kokalari (1917-1983) simbol i “Poezisë” dhe i “Bukurisë”… nga Gëzim Hajdari

Musine Kokalari (1917-1983) simbol i Poezisë dhe Bukurisë nga Gëzim Hajdari pjesë e shkëputur nga "Gjëma" - Genocidi i Poezise Shqipe Musine Kokalari (1917-1983) është simboli i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.