back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Itamar Even-Zohari

“Sa letërsi shqiptare?” nga Prof. Kristaq Jorgo

“Sa letërsi shqiptare?” nga Kristaq Jorgo (Kumtesë mbajtur në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Prishtine 2003) I. “Sa letërsi shqiptare? Dy, tri, pesë? Ofron dikush më shumë?”...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.