back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ismete Selmanaj Leba

Nji Like – si kërcënim publik! – nga Ismete Selmanaj Leba

Nji Like - si kërcënim publik! nga Ismete Selmanaj Leba Jam e shokuar! Një mikesha ime e shtrenjtë me të cilën jemi rritur bashkë dhe e...

Porta a Porta – 6 mars 2019 – Opinione – Kryeministri Rama – Gazetari Vespa

Porta a Porta - 6 mars 2019 - Opinione Kryeministri Rama - Gazetari Vespa Kush jep informacione te rreme per rrogat? nga Ismete Selmanaj Leba Dje në emisionin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.