back to top
35.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ismet Shoshori

Edhe pak dritë mbi Hysen Shoshorin nga Kastriot Dervishi e Jozef Radi

Edhe pak dritë mbi dosjen Hysen Shoshori nga Kastriot Dervishi Në vijim të informacionit mbi dënimin e të ndjerit Hysen Shoshori, diçka rreth zbulimit, arrestimit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.