back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Islam Spahia

Elez Isufi dhe Suf Xhelili nga Tahir Kolgjini

  Elez Isufi dhe Suf Xhelili nga Tahir Kolgjini Elez Isufi dhe Suf Xhelili, origjinën e kishin nga katundi Dardhë i Dibrës së Vogël, qi turqt, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.