back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Irfan Mehmet Kaloshi

Historia e Fisit të Kaloshëve

Historia e Fisit të Kaloshëve Kaloshët e Kandrrit dhe të Sinës janë nga fiset më të mëdhenj dhe më luftarakë të Dibrës. Kjo shtëpi e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.