back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Irakli Bozgo

Si e gjet pas 30 vjetësh trupi i Luan Mersinit mes kadavrave të spitalit – nga Afrim Imaj

Luan Mersini, i dënuari që u balsamos në laborator (fb) Për të gjithë ata shqiptare që u përndoqën mizorisht nga sundimi enveristo-komunist (dhe grupime tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.