back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Institutit Shqiptar i Studimeve

I vdekuri pa varr!… (1943) Kushtuar vdekjes tragjike te Vangjel Koçes nga Dr. Samim V. Visoka

Në gushtin e vitit 1943, anija e linjës “Città di Catagna” që bënte rrugën Durrës-Bari u silurua nga nji nëndetëse engleze dhe u mbyt....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.