back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Instituti "Nëna Mbretëreshë"

Ushqeje qenin të të kafshojë dorën!

Ushqeje qenin të të kafshojë dorën! Deputetit beratas të viteve ’30, Hamit Myftiut, një ditë të bukur me diell, teksa ngjitej në sokakun e shtëpisë...

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës e u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës dhe u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika (Me rastin e 75-vjetorit të Gjyqit Special mars-prill 1945)...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.