back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Instituti i Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit

Europën apo krimet e komunizmit?! – Deklaratë për shtyp – Instituti i Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit (ISKK)

Europën apo krimet e komunizmit Deklaratë për shtyp Instituti i Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit (ISKK) "Letër e hapur Presidentit të Republikës, Kryetarit të Parlamentit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.