back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Instituti i Historisë dhe i Gjuhësisë

Jeta dhe Sakrificat e Profesor Selman Rizas nga Mexhit Yvejsi

Jeta dhe Sakrificat e Profesor Selman Rizas (1909-1988) nga Mexhit Yvejsi “Selman Riza është një i ri tepër i talentuar, shumë serioz, i cili do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.