Nyjet-Arkivit për » Imzot Nikoll Troshani «

Kur braktisej “parajsa” e pa Zot nga Andrea Riccardi

Kur braktisej “parajsa” e pa Zot nga Andrea Riccardi (në “Sette” – Corriere della Sera, 4 shtator, 2015) Në Shqipëri, diktatori Hoxha pretendonte Realizimin e komunizmit dhe nuk jepte asnji liri në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook