back to top
32.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Il Piccolo di Milano

Poeti Giovanni Raboni – vepra – poezia – dhe një esse dhe përkthime nga Jozef Radi

Xhovani Raboni (22 janar 1932 - 16 shtator 2004) Ka lindur në Milano me 22 janar të 1932 Vepra e tij poetike përmblidhet në vëllimet:   Gesta romanorum...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.