Nyjet-Arkivit për » I lodhuni «

Statuti i atyne që lindin të lodhun… humor

  Statuti i atyne që lindin të lodhun… humor I.Njeriu lind i lodhun dhe jeton për me i gëzue pushimet… II.Dueje divanin njashtu si vedin… III.Dita asht me pushue… dhe nata asht me fjetë… IV.Nëse Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook