back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Historia e Durrësit"

Fotoja “Kthimi i barkës në port” e atdhetarit dhe fotografit – Stefan Kaçulini – nga Qerim Vrioni

Fotoja "Kthimi i barkës në port" e atdhetarit dhe fotografit - Stefan Kaçulini nga Qerim Vrioni Durrësi dhe deti në fillim të shekullit XX Dihet se Durrësi...

Andrea Aleksi (1425-1505) – prej Durrësit nga Lazër Radi (“Bashkimi i Kombit” 1944)

Andrea Aleksi (1425 -1505) prej Durrësit (Pjesa e parë) nga Lazër Radi (Botuar në gazetën “Bashkimi i Kombit” 1944) Pak vetë në Shqipëri e njohin Andrea Aleksin. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.