Nyjet-Arkivit për » Hallë Qomili «

Hallet e Hallë Qomilit tregim nga Ylli Demneri

Nji vetparaqitje nga Ylli Demneri… Më ka pëlqyer gjithmonë humori, po aq sa vetmia apo heshtja poetike. Jo vetëm humori i të tjerëve, por dhe kur e shkaktoj atë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook