back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Greta Bardeli

Një hetim i plotë dhe transparent i skandalit të Onkologjikut – nga deputetja Greta Bardeli

Një hetim i plotë dhe transparent i skandalit të Onkologjikut nga deputetja Greta Bardeli Sot flasim me zërin, jo thjesht si parlamentarw, por edhe si qytetarë...

Festa Shqiptare e Ditës së Lirisë në Westchester dhe fjala e veçantë e zotit Agim Rexhaj – nga Idriz Lamaj

Festa Shqiptare e Ditës së Lirisë në Westchester, dhe fjala e veçantë e zotit Agim Rexhaj nga Idriz Lamaj 5 maji i së së djelës së shkuar...

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! – nga Aleks Kapllaj

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! nga Aleks Kapllaj Jeni ju që përfaqësoni kompetencën, transparencën, ndershmërinë, kurajon dhe përkushtimin në detyrat tuaja institucionale dhe profesionale, duke...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.