back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gregorij Potomik

“Fshatrat Potjomkiniane”… nga Klodi Stralla

“Fshatrat Potjomkiniane”... nga Klodi Stralla Me rastin e 275 vjetorit të lindjes të Grigorij Potjomkin (1739-1791) Ndonse Grigori Potjomkin ishte një ushtarak dhe burrë shteti rus...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.