back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grazia Pia Licheri

“Senza patria”, (Pa atdhe) – libri më i ri i Irma Kurtit

“Senza patria” (Pa atdhe) - libri më i ri i Irma Kurtit Poetja dhe shkrimtarja e njohur shqiptare Irma Kurti, që prej vitesh jeton në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.