back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gomari i Nastradinit

Nastradin Hoxha – dhe bota e humorit reflektues përgatiti Klodi Stralla

Nastradin Hoxha - dhe bota e humorit reflektues përgatiti Klodi Stralla Nastradini është një hero i famshëm i shumë prej miteve, alegorive dhe anektodave që qarkullojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.