back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gogo Kozma

Promemorja e Ahmet Jegenit – nga Astrit Jegeni

Promemorja e Ahmet Jegenit nga Astrit Jegeni Qeskat e vlerave “Numërova vitet e mia dhe zbulova që kam më pak kohë për të jetuar tash e mbrapa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.