Nyjet-Arkivit për » Glauk Konjufca «

Shënim nga një vizitë në Zërin e Amerikës dhe në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Washigton – nga Frank Shkreli

Shënim nga një vizitë në Zërin e Amerikës dhe në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Washigton nga Frank Shkreli Description automatically generated ëith medium confidence See related image detail May be an Lexo Me Teper.

Votohet Qeveria Kurti 2 – nga Arta Sopi

Votohet Qeveria Kurti 2 nga Arta Sopi Deputetët e Kosovës me 67 vota pro, 30 kundër dhe asnjë abstenim kanë votuar për Qeverinë e re të vendit. Kjo Qeveri do të udhëhiqet Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook