back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjyste Ivezaj

Mirënjohje, për një Loke punëmadhe, Nanë Gjyste Ivezaj – nga Pertefe Leka

 I nderuem Jozef,  ju shpreh mirënjohje për punën e vyer në paraqitjen e artikujve me vërtetësi historike dhe përmbajtje thellësisht kombëtare, nepërmjet portalit tuaj. Kam mësuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.