back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykata Ushtarake e Durrësit

Ndërroj jetë publicisti, shkrimtari, poeti dhe ish i burgosuri politik Reshat Kripa

Ndërroj jetë publicisti, shkrimtari, poeti dhe ish i burgosuri politik Reshat Kripa. Ngushllime Familjes. Varrimi bëhet nesër datën 06.12. 1019 ora 12.00 . Shuhet Reshat Kripa, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.