back to top
21.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjuliana Radi

Lexim i një fotoje… si nji legjendë! – nga Jozef Radi

Lexim i një fotoje... si nji legjendë! nga Jozef Radi Fotoja në fjalë është e vitit 1923, realizuar në qytetin e Prizrenit. Në foto janë atë e...

Legjenda e Radëvë – ese nga Jozef Radi

Legjenda e Radëvë ese nga Jozef Radi Rrëfimet e përcjella brez mbas brezi e të ruejtuna edhe ashtu fragmentare herë me kujtesë personale, herë kolektive, e...

Lazër Radi: Në kërkim të kohës së humbur

Në kërkim të kohës së humbur... Blendi Fevziu bisedon me dr. Lazër Radin (Klan) Historia e njeriut që u arrestua më 1944 - 28 vjeçar, dhe u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.