back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Volasi

Gjeneral i shquar Stradiot: Gjergj Basta – Shqiptarët – mjeshtra të Artit ushtarak në shek. XV-XVI

Gjeneral i shquar Stradiot: Gjergj Basta Shqiptarët - mjeshtra të Artit ushtarak në shek. XV-XVI Është e zakonshme kur shfleton kronikat e shekujve XV dhe XVI,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.