back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Sereqi

Hapja e Shkollave në Gjuhën Shqipe, 1941-1944 – Autor Ragip Gjoshi

Hapja e Shkollave në Gjuhën Shqipe, 1941-1944 Autor Ragip Gjoshi Shtatëmbëdhjetë ditë pas sulmit të 6 prillit 1941, Jugosllavia kapitulloi dhe u pushtua e bashkë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.