back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Kapidani

Një qiri drite në 121-vjetorin e lindjes së Kardinalit Mikel Koliqit si i pari në historinë e krishtërimit ndër shqiptarë – nga Klajd Kapinova

Një qiri drite në 121-vjetorin e lindjes së Kardinalit Koliqit si i pari në historinë e krishtërimit ndër shqiptarë  nga Klajd Kapinova* Refleksione rreth librit “Simfonia...

“Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që themeloi” – nga Robert Prennushi

Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që themeloi nga Robert Prennushi* Tue marrë shkas nga nji përvjetor i randësishëm, siç asht 50 vjetori i Shkollës...

Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që ai themeloi – nga Robert Prennushi

Violinisti i mirënjohun Ndoc Shllaku dhe shkolla që ai themeloi nga Robert Prennushi (Me rastin e 50- vjetorit të Shkollës së Muzikës) Tue marrë shkas...

Shkodra… edhe pa artistin Tonin Tërshana nga Fritz Radovani

Shkodra... edhe pa artistin Tonin Tërshana nga Fritz Radovani Tonin Tërshana (1 qershor 1949 - 22 shtator 2015) “Tonin Tershana e ka zanin instrument...” Pjetër Gaci Tonin Tërshana,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.