back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Granai Kastrioti

Xhiovana Granai Kastrioti Karafa (1522 – 1592) – nga Lutfi Alia – Siena, Itali

Xhiovana Granai Kastrioti Karafa (1522 - 1592) nga Lutfi Alia - Siena, Itali (Pjesa I) Pas emigrimit në Itali, shumë pjestarë të familjeve fisnike arbërore dhe përfaqësues...

Pasardhësit e Vrana Kontit në Itali – nga Lutfi Alia – Siena Itali

Pasardhësit e Vrana Kontit në Itali  nga Lutfi Alia - Siena, Itali Dinastia e Kastriotëve ka dhënë kontribute të shquara jo vetëm në historinë e Shqipërisë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.