back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjon Derani

Mbreti Borisi III i Bullgarisë, – Shqipfolës dhe mik i Shqiptarëve nga Uran Asllani

Mbreti Borisi III i Bullgarisë, Shqipfolës dhe mik i Shqiptarëve nga Uran Asllani Princi Ferdinand Saxe-Couburg u bë car i bullgarve, në 14 shtator 1908, fill...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.