back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjokë Spaçi

Gjon Destanisha kur u ekzekutua, thirri: Rrnoftë Shqipnia! Rrnoftë Flamuri kombëtar! – pjesë nga kujtimet e Gjokë Spaçit

Gjon Destanisha kur u ekzekutua, thirri: Rrnoftë Shqipnia! Rrnoftë Flamuri kombëtar! pjesë nga kujtimet e Gjokë Spaçit Ushtaraku në këtë fotografi është Gjon Lulash Destanisha dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.