back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjimnazi i Tiranës

Disa të vërteta rreth demonstratës së 28 nëntorit 1939 – nga Kastriot Dervishi

Disa të vërteta rreth demonstratës së 28 nëntorit 1939 nga Kastriot Dervishi Demonstrata antifashiste e 28 nëntorit 1939 në Tiranë Tirana dhe qytetet e tjera të Shqipërisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.