back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjimnazi i Shtetit Shkodër

Në zemër, një vend mirënjohje…” – Pertefe Leka mbi librin e Meri Lalaj: Instituti Mbretnor “Nana Mbretneshe”

Në zemër, një vend mirënjohje..." Pertefe Leka mbi librin Instituti Mbretnor "Nana Mbretneshe"   Ky libër i kushtohet Prof. Mirash Ivanajt dhe profesorëve e nxënseve të Institutit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.