back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergji Kallçia

Kur Djemtë e Skelës u përleshën me “Vullnetarët e Enverit” – nga Gëzim Zilja

Kur Djemtë e Skelës u përleshën me “Vullnetarët e Enverit” nga Gëzim Zilja Pesë ditë pasi në Tiranë u rrëzua dhe u tërhoq zvarrë shtatorja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.