back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjerasim D. Qirjazit

Mall për Korçën… që s’është më – fotohistori dhe informacion

Mall për Korçën... që s'është më - fotohistori dhe informacion Korça e muzikës - “Mandolinata" - 1908!
 Në dhjetvjeçarin e parë të shek. XX-të, Korça sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.