back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjenco Naçi

Kur Çërçilli ndihmonte Mbretin Zog në gjyq… për një çift qensh! – nga “Lufta e Panjohur e Mbretit Zog”

Kur Çërçilli ndihmonte Mbretin Zog në gjyq... për një çift qensh!! nga “Lufta e Panjohur e Mbretit Zog” Me një njohje gjysmë zyrtare dhe pa imunitet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.