back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjelosh Pretashi

Ra aksidentalisht nga shkëmbi, e quajtën “Hero të Popullit” – Historia e rrejshme e Nik Pjetër Ndrekës – Dëshmitarë, intervista dhe Dokumente

Ra aksidentalisht nga shkëmbi, e quajtën “Hero të Popullit” Historia e rrejshme e Nik Pjetër Ndrekës Dëshmitarë, Intervista dhe Dokumente Krijimi i heronjve të rremë ishte një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.