back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giusy Ferreri

Ciao amore ciao – Giusy Ferreri e Luigi Tenco

“Ciao, amore, ciao!” nga Luigi Tenco & Giusy Ferreri Festivali tradicional i Sanremos e mbylli edhe sivjet për të 63 herë siparin e vet dhe pati...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.