back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giussepe Ungaretti

Katër Poezi… dhe nji shënim per Leticia Gargjolën

Poezia e Leticia Gargjolës në shqip, dhe brezi i saj... Poezia nuk shpjegohet, ajo thjesht ndjehet... dhe sa ma shumë ajo ndjehet, aq ma poezi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.