back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giulio Berté

Shembja e Teatrit Kombëtar në 2020, çmenduria e fundit e duetit Rama&Veliaj – nga Aleks Kapllaj

Shembja e Teatrit Kombëtar në 2020, çmenduria e fundit e duetit Rama&Veliaj nga Aleks Kapllaj Mbrojtja e Teatrit nga AMT, është simbol i qëndresës dhe ndërgjegjësimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.