back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giovanni Francesco Albani

Illyricum Sacrum dhe Daniele Farlati nga Mirel Sharrxhi

Illyricum Sacrum dhe Daniele Farlati nga Mirel Sharrxhi Me rastin e vizitës së Papa Franceskut në Shqipëri, po sjell një shkrim mbi veprën madhore që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.