back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giorgio De Chirico

Persiatje rreth letrares dhe vlerësimit të saj… – nga Artan Kafexhiu

Persiatje rreth letrares dhe vlerësimit të saj...* nga Artan Kafexhiu Epoka e internetit, i ka dhënë lexuesit të çfarëdo niveli e inteligjence, kulture, profesioni, të...

Paul Elyard (14 Dhjetor 1895 – 18 Nëntor 1952) Tetë poezi – përkthye nga Jozef Radi

Paul Eluard (1895-1952) Paul Elyard (14 Dhjetor 1895 - 18 Nëntor 1952) Me rastin e 120 Vjetorit të Lindjes Tetë poezi - përkthye nga Jozef Radi Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.