Nyjet-Arkivit për » Giorgia Melon «

Shumë njerëz kanë zgjedhur të reagojnë… Fjala e Giorgia Meloni-t në CPAC – Florida

Shumë njerëz kanë zgjedhur të reagojnë… Fjala e Giorgia Meloni-t në CPAC Çfarë është CPAC? Conservative Political Action Conference (Konferenca e Unionit Politik Konservator) është një konferencë e përvitshme që mbahet dhe ndiqet nga Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook