back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gina Lollobrigida

Gina Lollobrigida – Luigia Lollobrigida (1927-2023) – Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane

Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (1927-2023) Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (Subiaco, 4 korrik 1927 - Roma, 16 janar 2023),...

Totò… Antonio de Curtis Gagliardi Griffo Focas “Princi i së Qeshurës – Il Principe della risata” (7 Nëntor 1898 – 15 Prill 1967)

Totò... Antonio de Curtis Gagliardi Griffo Focas “Princi i së Qeshurës - Il Principe della risata” (7 Nëntor 1898 - 15 Prill 1967) Përgatiti Saimir Z. Kadiu Komiku...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.