back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giani Rodari

Pse më sulmojnë lakejtë e Ramës nga Fatos Lubonja

Pse më sulmojnë lakejtë e Ramës nga Fatos Lubonja Fill pas botimit të shkrimit tim “Edi Rama - narçizizmi malinj dhe shoqëria shqiptare”, si për ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.