back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giancarlo Vallone

Emigrimi në Itali i Andronikës dhe Gjoni Kastriotit II – nga Lutfi Alia

Emigrimi në Itali i Andronikës dhe Gjoni Kastriotit II nga Lutfi Alia (Siena - Itali) Vdekja e papritur e Gjergj Kastriotit më 17 janar 1468, e...

E panjohura e Donikës – nga Ilirjan Gjika

E panjohura e Donikës nga Ilirjan Gjika Të “ndrydhur” në problemet e realitetit të çuditshëm shqiptar, një masë e konsiderueshme e studiuesëve dhe historianëve tanë presin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.