back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Giammaria Biemmi

Arqipeshkvi Pal Engjëlli (1417-1470) Humanist i shquar shqiptar dhe bashkëpunëtor i afërt i Skënderbeut Dr. Mikel Prennushi

Arqipeshkvi Pal Engjëlli (1417-1470) Humanist i shquar shqiptar dhe bashkëpunëtor i afërt i Skënderbeut Dr. Mikel Prennushi Në plejadën e humanistëve të shquar shqiptarë të shekujve XV,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.