back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

George Paul Chédanne

Grimca drite nga një dasëm dhe refleksione mbi një brez që e ndërton të arthmen jashtë realiteteve të origjinës kronike e një dasme...

Grimca drite nga një dasëm, e refleksione mbi një brez që e ndërton të arthmen jashtë realiteteve të origjinës kronike e një dasme të paralajmëruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.